Ranking zawodników Hamera 2016

Wiesława Lamorska
 2017-02-06 00:00:00

Choć każdy z nich biega dla własnej satysakcji, mimochodem podejmują między sobą rywalizację. My ze swojej strony śledzimy ich starty, notujemy wyniki i dopingujemy na każdym biegu.

W roku 2016 niewątpliwą królową rankingu Hamera została Ewelina Szabla, która ilością startów pod logo Hamera pobiła swoje rywalki (45 biegów w roku 2016), na drugim miejscu uplasowała się Kasia Merda. Trzecie miejsce przypadło Helenie Jankiewicz.

​Wśród panów rywalizacja była zacięta - decydowały ilości przebiegniętych kilometrów. Na szczycie podium stanął Tomek Jankiewicz (15 biegów, w tym 4 półmaratony i 2 maratony), drugie miejsce przypadło Robertowi Cybulskiemu, który dość późno w tym roku rozpoczął swoją przygodę z bieganiem, szybko jednak dogonił czołówkę rankingu. Na trzecim miejscu stanął Stanisław Kryczka, nasz najbardziej utytułowany biegacz - wielokrotnie nagradzany w kategoriach wiekowych.

​Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w 2017!